فایل ورد word تحقیق بازخوانی دستاوردهای ساله انقلاب اسلامی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word تحقیق بازخوانی دستاوردهای ساله انقلاب اسلامی دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word تحقیق بازخوانی دستاوردهای ساله انقلاب اسلامی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word تحقیق بازخوانی دستاوردهای ساله انقلاب اسلامی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word تحقیق بازخوانی دستاوردهای ساله انقلاب اسلامی :

انقلاب اسلامی ایران سرآغاز بروز تحولاتی جدی و مهم نه تنها در داخل كشور بلكه در منطقه و جهان شد و بسیاری از معادلات سیاستمداران جهان را برهم زد و خواب ابرقدرتها را آشفته ساخت.
اینك در بهمن ماه كه سالگرد پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی را در بطن خود دارد ضرورت بیان دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی برای تقویت اعتماد به نفس ملی در مواجهه با خطرات و چالشهای فراروی انقلاب طی سنوات گذشته بدون اتكا و اعتماد به قدرتهای بیگانه ضروری است.
در این گزارش تلاش شده است با نگاهی اجمالی به وضعیت معیشتی اقتصادی و اجتماعی كشور قبل از انقلاب اسلامی و مقایسه آن با بعد از انقلاب، میزان رشد در هر زمینه با تكیه بر آمار و ارقام مستند موجود در سالنامه آماری سال انتشار یافته از سوی «سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور» بیان شود.
انقلاب اسلامی ایران سرآغاز بروز تحولاتی جدی و مهم نه تنها در داخل كشور بلكه در منطقه و جهان شد و بسیاری از معادلات سیاستمداران جهان را برهم زد و خواب ابرقدرتها را آشفته ساخت.
از این رو تلاش برای از هم پاشی نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران از سوی دشمنان متعدد آن به سرعت آغاز شد، هرچند كه همه این تلاشها ناكام ماند و ملت بزرگ و سلحشور ایران اسلامی باسلاح ایمان، وحدت و همدلی تحت رهبری مدبرانه رهبر كبیر انقلاب امام خمینی(ره) توانست موانع و مشكلات را از پیش روی بردارد و سرافراز و استوار به پیش رود.
امروز نظام جمهوری اسلامی ایران پس از استقرار و طی حیات بیش از یك ربع قرن خود به رغم محدودیت ها، تحریم ها، فشارهای خارجی و سیاست مشغول سازی ایران به درگیریهای داخلی و تجزیه طلبانه توسط غرب و به ویژه آمریكا تحمیل جنگ هشت ساله به ایران با هدف واژگونی نظام نوپای اسلامی ایران و تضعیف توانمندیهای آن ازطریق استحاله و انزوای ایران و... توانست استوار و سترگ برجای بماند و خدمات ارزشمندی به ملت نستوه ایران ارائه دهد.

لینک کمکی