فایل ورد word تحقیق بازتاب انقلاب اسلامی در جهان اسلام

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word تحقیق بازتاب انقلاب اسلامی در جهان اسلام دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word تحقیق بازتاب انقلاب اسلامی در جهان اسلام  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word تحقیق بازتاب انقلاب اسلامی در جهان اسلام،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word تحقیق بازتاب انقلاب اسلامی در جهان اسلام :

مقدمه
امروزه نه تنها بر علاقه مندان و شیفتگان انقلاب اسلامی بلكه حتی برای دشمنان و مخالفین این انقلاب تردیدی نمانده و به آن معترف هستند كه پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و سقوط رژیم ساله شاهنشاهی در سال () نقطه عطف مهمی در تاریخ تحولات سیاسی اجتماعی ایران و حتی جهان بشریت بوده است افغانستان عامل مهمی برای بازتاب انقلاب اسلامی در آسیای مركزی بود. در دهه نخست انقلاب این كشور تحت اشغال بود و سربازانی از ممالك آسیایی شوروی، در افغانستان می جنگیدند كه به نوعی با مجاهدین تماس داشتند.
انقلاب اسلامی ایران برای مسلمانان جنوب شرقی آسیا پس از گذشت سال های اولیه - پیش از آن به عنوان الگویی اجتماعی و قابل تكرار مطرح باشد- به مثابه منبعی الهام بخش تلقی و موجب تجدید توان حركت انقلاب اسلامی در این جوامع شد.
با گذشت ربع قرن از پیروزی انقلاب اسلامی به نظر می رسد كه زمان مقتضی برای ارزیابی اثرات و بازتاب برون مرزی انقلاب اسلامی فرا رسیده و می توان بازتاب آن را در گذشته و اثرات احتمالی آینده احتمالی آینده انقلاب را بر جهان اسلام مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار داد و این مهمی است كه در این مقاله بدان پرداخته شده است.

لینک کمکی