فایل ورد word تجهیزات ذخیره و بازاریابی بار کوچک

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word تجهیزات ذخیره و بازاریابی بار کوچک دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word تجهیزات ذخیره و بازاریابی بار کوچک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word تجهیزات ذخیره و بازاریابی بار کوچک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word تجهیزات ذخیره و بازاریابی بار کوچک :

موضوع : فایل ورد word تجهیزات ذخیره و بازاریابی بار کوچک


توضیح: این فایل به صورت ورد و آماده چاپ می باشد


تجهیزات ذخیره و بازاریابی باركوچك:
تجهیزات ذخیره و بازاریابی بار كوچك به دو دسته تقسیم می شوند: یكی كارگر- برای- محموله كه برای زمانی است كه كارگر به محل ذخیره حركت كرده و مواد را بازیابی می‌كند. و دیگری محموله- برای-كارگر كه برای وقتی است كه به مواد به صورت مكانیكی برای بازیابی به نزد كارگر می روند. كه تجهیزات محموله- برای كارگر اغلب بهره وری بالاتر و نظارت ساده تر و امنیت بیشتری دارد و گران تر بوده.
تجهیزات ذخیره از نوع كارگر- برای – محموله:
شامل 3 نوع: قفسه بندی ظرف، كشوهای تكه ای ذخیره در كابینت، قفسه جریان جاذبه می شود و هر كدام از این سه نوع را می توان به شكل سیار یا نیم طبقه بكار ببردو
- قفسه بندی ظرف: قدیمی ترین و رایج ترین روش است. كه برای انتخاب سفارش از قطعات كوچك، استفاده می شود. هزینه كم و نصب راحت و احتیاجات نگهداری كم از مزایای این روش است و از معایب آن هم این كه در این روش اغلب فضا به طور مطلوبی مورد استفاده قرار نمی گیرد و همچنین مشكلات نظارت، امنیت و حفاظت اقلام نیز وجود دارد چون قفسه بندی ظرف یكی از انواع سیستمهای باز است و اقلام در معرض نمایش و قابل دسترسی هستند.
كشوهای تكیه ای ذخیره در كابینت
به این دلیل تكه ای نامیده می شوند كه هر كابینت، كشورهای ذخیره تكه ای را در بردارد و اینها به قسمت های ذخیره تكه ای تقسیم می شوند و ارتفاعه كشوها از 3 تا 24 اینچ است. فریت این كشوها این است كه تعداد زیادی SKU را می توان در آنها جای دارد بنابراین مواد بیشتری را می توان در یك محوطه كوچك ذخیره كرد پس احتیاجات فضا كمتر است و همچنین هزینه‌های فضا نیز كاهش می یابد و زمان حركت نیز كاهش یافته پس احتیاجات فضا كمتر است و همچنین هزینه های فضا نیز كاهش می یابد و زمان حركت نیز كاهش یافته پس احتیاجات نیروی انسانی نیز كم می شود و از منافع دیگر این روش می توان دقت در انتخاب و امنیت و حفاظت اقلام را نام برد. این روش نسبتاً گران است به دلیل تعداد كشوها و مقدار ورق فلزی كه در كابینت ها به كار می رود.
قفسه جریان كارتن:معمولاً برای اقلامی استفاده می شود كه با شكل و اندازه یكسان در كارتن ذخیره می شوند. كارتن ها از طریق راهروی پشت صفحه داخل قفسه قرار می گیرند و غلطك ها آنها را به طرف جلو حركت می دهند تا آماده برداشتن شوند. هزینه قفسه جریان به ظرفیت طول و ارتفاع قفسه ها بستگی دارد و مانند قفسه بندی ظرف، دارای احتیاجات نگهداری كمی است.
نیم طبقه:قفسه بندی ظرف، كشورهای تكه ای ذخیره در كابینت، قفسه جریان را می توان و یك نیم طبقه جای داد از مزایای این روش این است كه با صرف هزینه كم می توان دو برابر معمول ذخیره كرد. برای طراحی یك نیم طبقه باید مواردی مانند انتخاب صحیح درجه بارگیری نیم طبقه و طراحی سیستم انتقال مواد و… را رعایت كرد.
ذخیره سیار: همه ی موارد بالا می توانند سیار باشند. معمول ترین روش برای سیارسازی روشن واگن- مسیر است كه مسرهای موازی در كف كارگاه می سازند و چرخ هایی كه در زیر تجهیزات قرار می گیرند تجهیزات سیار را بوجود می آورند. این روش باعث صرفه جویی در فضا می شود چون فقط یك راهرو بین همه تجهیزات ذخیره مورد نیاز است و تنها عیب آن هم این است كه در آن زمان لازم برای دسترسی به اقلام افزایش می یابد.
تجهیزات بازیابی- سیستم های كارگر- برای- محموله:
- در انواع این تجهیزات كارگر یا به صورت سواره یا پیاده به سمت محل كالا می رود كه شامل كاری انتخاب- ارابه های انتخاب كننده ی سفارش، ماشین های AS/R به همراه كارگر و بازیابی روباتیك است.
- گاری انتخاب: برای راحتی دسترسی، جداسازی و یا انباشته سازی سفارشات مورد استفاده قرار می گیرند. و طوری طراحی نشده اند تا یك انتخاب گر سفازش بتواند در یك گردش، چند سفارش را برداشت كند. بعضی از آنها دارای محل هایی برای جداسازی سفارش و یا مستندات كاغذی و قلم هستند و معمولاً یك نردبان پله ای نیز برای دسترسی به ارتفاع بالا دارند. انواع پیچیده تری نیز دارد كه شامل گاری با مرتب كننده نور و یا به همراه كامپیوتر و… می شود.
فایل ورد word تجهیزات ذخیره و بازاریابی بار کوچک
فهرست مطالب
تجهیزات ذخیره و بازاریابی باركوچك: 1
تجهیزات ذخیره از نوع كارگر- برای – محموله: 1
كشوهای تكیه ای ذخیره در كابینت 2
تجهیزات بازیابی- سیستم های كارگر- برای- محموله: 4
ماشین ذخیره یا بازیابی خودكار به همراه كارگر: 5
تجهیزات محموله- برای- كارگر 5
ماشین ذخیره و بازیابی خودكار بار كوچك: 7
اتاقك بالا برنده عمودی: 8
توزیع كننده خودكار: 9
شناسایی خودكار و تجهیزات ارتباطات: 9
تشخیص و شناسایی خودكار: 10
شناسایی نوری كاراكتر: 13
ارتباطات بدون كاغذ، خودكار: 15
پشتیبانی نوری و كامپیوتری: 16لینک کمکی