فایل ورد word ارزیابی کار و زمان و زمان سنجی محصول

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word ارزیابی کار و زمان و زمان سنجی محصول دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word ارزیابی کار و زمان و زمان سنجی محصول  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word ارزیابی کار و زمان و زمان سنجی محصول،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word ارزیابی کار و زمان و زمان سنجی محصول :

موضوع : ارزیابی کار و زمان (زمان سنجی محصول)


توضیح: این فایل به صورت ورد و آماده چاپ می باشد


در دنیای امروز، تمام سازمانها فقط یك هدف دارند، كه البته منظور از این هدف اغلب تفكرات سازمانی است به تعالی سازمان و حفظ بقای سازمان می‌انجامد و در دنیای رقابتی امروز، فقط سازمانهایی قدرت فعالیت و ادامه حیات را دارند كه بتوانند در هر لحظه به نیازهای مشتریان خود به موقع و با بهترین كیفیت ممكن و قیمت مناسب، پاسخ بدهند. در سازمانهای تولیدی، امروزه بحث تنوع محصولات و جایگزینی محصولات جدید به جای محصولات قدیمی محسوس تر از سازمانهای دیگر است و استفاده از تكنولوژیهای مدرن از اهمیت بیشتری برخوردار است. پیچیدگی و بی ثباتی و نااطمینانی در جهان پویای امروز بقدری است كه مدلهای سنتی گذشته به سرعت می‌تواند منسوخ شود. مشتریان امروزی به علامت تجاری كالایی كه مصرف می‌كنند به مانند گذشته وفادار نیستند بلكه به دنبال خرید و مصرف كالاهایی هستند كه با ارزش بوده و حتی اگر مجبور شوند هزینه بیشتری می پردازند و از آنجائیكه خریداران حق انتخاب در خریدكالا و خدمت را دارند رقابت را در میان شركت‌ها افزایش داده است وبا توجه به مطالب ذكر شده در بالا، یكی از راههای افزایش سود‌آوری و بهره‌وری سازمان و در نهایت كنار زدن رقبا، استفاده از عامل مهم تحقیق و توسعه می‌باشد و در بین منابع در دسترس دو عامل نیروی انسانی، دانش و تجربه آن در تركیب و تلفیق با عوامل موثر دیگر سازمان به هدف نهایی سازمان می‌انجامد. علم مطالعه كار كه به علت نیاز به رقابت و افزایش بهره‌وری و توجه به زمان نسبت به جوامع سنتی در اوایل قرن بیستم در جوامع صنتعی شكل و توسعه یافت. كه در صورت موردتوجه قرار دادن آن می‌تواند در كلیه سازمانهای تولیدی اعم از كارخانه‌ها و یا سازمانهای خدماتی میزان كارایی و بهر‌ه‌وری را بالا برد./.
الف: معرفی شركت، هدف و روش تولید
شركت ریخته‌گری دقیق پولادیر در سال 1362 تاسیس و از سال 1365 تاكنون بیش از 1400 نوع قطعات مختلف را به روش ریخته‌گری دقیق inves ment casting و فوم- كست Lost-Foam تولید نموده است. كارخانه این شركت در زمینی به مساحت 15000 مترمربع 8000 مترمربع سوله در شهر صنعتی هشتگرد حدود 70 كیلومتری تهران احداث گردیده است. ریخته‌گری دقیق تكنولوژی بسیار پیشرفته ای می‌باشد كه توسط آن ریخته‌گری انواع قطعات پیچیده از آلیاژهای فولادی و فلزات غیر‌آهنی با استفاده از مدل‌های مومی و قالب های سرامیكی ممكن می‌گردد. هدف این شركت تولید انواع قطعات برای اولین بار در ایران با كیفیت همطراز با كشورهای پیشرفته جهت مصرف در داخل و نیز صادرات این قطعات می‌باشد.
ب: مزایای تولید به روش ریخته‌گری دقیق و فوم- كست
بااستفاده از این روش‌ها تولید قطعات مختلف با كیفیت سطحی ودقت ابعادی بسیار بالا امكان پذی می‌گردد. بطوریكه هزینه ماشینكاری را به حداقل رسانیده و در برخی موارد حذف می‌نماید. با استفاده از این روش امكان دستیابی به قطعات پیچیده از آلیاژهای مختلف میسر می‌گردد.
پ: انواع قطعات و ظرفیت تولید:
در حال حاضر تولید انواع قطعات به وز‌ن‌های 5 گرم الی 60 كیلوگرم از فلزات غیرآهنی و آلیاژهای مختلف فولاد مانند فولادهای ساده كربنی، ضد سایش، ضدزنگ و نسوزممكن می‌باشد. ظرفیت تولید كارخانه 600 تن قطعات ریخته‌گری دقیق و فوم- كست در دو شیفت كاری به ارزش حدود 6 میلیارد تومان در سال می‌باشد.
قطعات توسط صنایع مختلف مانند خودروسازی، صنایع سیمان، صنایع غذائی و شیمیایی، صنایع نفت و پتروشیمی، صنایع نساجی، هواپیما سازی، صنایع جنگ افزار سازی و غیره سفارش داده می‌‌شود.
ت : كنترل كیفی قطعات
شركت مجهز به بهترین دستگاه‌ها و ابزار كنترل كیفی مانند آنالیزور، میكروسكوپ، رادیوگرافی اشعه X سختی سنج و غیره می باشد. كنترل كیفی در تمام مراحل تولید بر طبق استانداردهای ISO9002,QS9000 اعمال می گردد ضمناً این شركت در حال اخذ گواهینامه تضمین كیفیت ISO2000,ISO TS می‌باشد.
ث: امكانات ماشینكاری
علاوه بر دستگاه‌ها و امكانات وسیع خط ریخته‌گری دقیق و فوم- كست، شركت دارای امكانات ماشینكاری CNC انواع فرزها و ماشین‌های تراش و ابزار، ماشین‌آلات اندازه‌گیری دقیق می‌باشد.
ج: قراردادهای فعال و قطعات در حال تولید
طیف وسیع سفارش دهندگان قطعات شامل صنایع خودرو سازی، هواپیما سازی، صنایع سیمان، صنایع نظامی و دفاعی ، صنایع غذایی،صنایع ماشین‌سازی، صنایع نساجی و غیره می‌باشد. ارزش قراردادهای جاری این شركت سالانه حدود 6 میلیارد تومان می‌باشد. برخی مشتریان مهم این شركت عبارتند از :
شركت ساپكو: قطعات ماهك‌های پیكان، پیكان آردی
شركت چرخشگر: قطعات ماهك‌های نیسان جونیور
فایل ورد word ارزیابی کار و زمان و زمان سنجی محصول
فهرست مطالب
ارزیابی كار و زمان (زمان سنجی محصول)
مقدمه: 2
الف: معرفی شركت، هدف و روش تولید 3
ب: مزایای تولید به روش ریخته‌گری دقیق و فوم- كست 3
پ: انواع قطعات و ظرفیت تولید: 3
ت : كنترل كیفی قطعات 4
ث: امكانات ماشینكاری 4
فصل 2: مستندسازی 8
- شرح مختصری از فرآیند انجام كار: 8
فصل سوم 15
تجزیه و تحلیل مسائل موجود و ارائه طرح پیشنهادی : 15
فصل پنجم : (جمع بندی ونتیجه‌گیری مطالب) 24



لینک کمکی