فایل ورد word استفاده از شبکه های معنایی برای نمایش اطلاعات در یک محیط هوشمند

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word استفاده از شبکه های معنایی برای نمایش اطلاعات در یک محیط هوشمند دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word استفاده از شبکه های معنایی برای نمایش اطلاعات در یک محیط هوشمند  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word استفاده از شبکه های معنایی برای نمایش اطلاعات در یک محیط هوشمند،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word استفاده از شبکه های معنایی برای نمایش اطلاعات در یک محیط هوشمند :

موضوع : فایل ورد word استفاده از شبکه های معنایی برای نمایش اطلاعات در یک محیط هوشمند


توضیح: این فایل به صورت ورد و آماده چاپ می باشد


خلاصه :
در ساخت عكس نهایی هوشمند، نمایش اطلاعات برای اتاقهای كپسولی، كاربران، نقش های و سایر اطلاعات، یك مساله اساسی می‌باشند. در این جا ما یك شبكه معنایی به عنوان یك معرفی ( نمایش) ارائه می‌دهیم و توانایی آنرا به عنوان پایه ای برای كار مداومی نمایش می‌دهیم.
مقدمه
چندین سال است كه محقق در مورد مكانهای هوشمند توسعه یافته است. كشف راههای جدید كه یك room می تواند با یك یا تعداد بیشتیرن كاربرد عوامل آنهاارتباط داشته باشد. بیشتر كار شامل تعریف بر هم كنش شخص جدید با این مكانها، ساختن سیستم ها برای ردیابی كاربران و ایجاد استفاده های جدید برای الگوریتمهای یادگیری و طراحی مصنوعی می‌باشد.
همچنانكه استفاده از این محیط های هوشمند (IES) گسترش می‌یابد، آنها ، لزوماً مقادیر همواره در حال تولیدی اطلاعات را در مورد كاربرانشان به منظور وفق دادن با خواسته‌های كاربران جمع آوری می كنند. اطلاعات براساس علاقه مندی های كاربران كه با آنها در ارتباطند، موقعیت آنها ، web page هایی كه آنها ملاقات می‌كند و دیگر جزئیات بیشمار كه ممكن است ما هرگز به آنها توجهی نداشته باشد، جمع آوری می شوند. تماماً این اطلاعات لازمه است كه جمع آوری می شوند و برای این ساختاری محیطی، به طوری كه IE بتواند سیرع ساخته شود، و تصحیح فرضیات را مبنی بر این كه كاربران دوست دارند كه چه كاری بعداً انجام میدهند،سازماندهی كند.
در این جا پروژه Room هوشمند، با آغاز به شناسایی چنین اطلاعاتی (KR) نموده ایم، با استفاده از شبكه های معنایی بر پایه نمایش(معرفی). همانطور كه این بزرگی ادامه یافت، ما آغاز به كشف برخی مزایای ذاتی درا ین رویكرد نموده ایم:
- افزودن اطلاعات جدید به سیستم بسیار سرراست سات، اغلب بسادگی افزون یك واحد داده جدید وگسترش یك lnik مناسب
تعویض اطلاعات یك كار بسیار موضعی است، به ندرت نیاز به تعویض‌های اساسی برای بخشهای گسترده معرفی می‌باشد. به طور مشابه، اطلاعات بی اعتبار اغلب می توانند با الحاق یا جایگزینی به link های جالب انجام شوند.
فایل ورد word استفاده از شبکه های معنایی برای نمایش اطلاعات در یک محیط هوشمند
فهرست مطالب
استفاده از شبكه های معنایی برای نمایش اطلاعات در یك محیط هوشمند
خلاصه 1
مقدمه 1
كار وابسته 3
نمایش اطلاعات و محیط هایی هوشمند 4
الزامات وابسته به هستی شناسی 5
تئوری استدلال 6
سناریو 7
توصیف شبكه معنایی 8
مدیریت جلسه 10
كاربرد مدیریت جلسه 12لینک کمکی