فایل ورد word مقاله power test

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word مقاله power test دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word مقاله power test  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word مقاله power test،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word مقاله power test :

موضوع : power test


توضیح: این فایل به صورت ورد و آماده چاپ می باشد


Power Test
هدف از انجام این تست‌ها و آزمایشات عبارت است از :
الف ) ایجاد یك استاندارد ارزش یابی (آدیت) موتورها برای بررسی كیفی (میزان توان- گشتاور مصرف ویژه سوخت و سایر پارامترهای تعریف شده).
ب ) ایجاد روش مشخص برای شناسایی و كشف ایرادات موجود در موتورها (مخصوصاً ایرادات مهم) كلیه موتورهای تولیدی و مورد استفاده سطح ایران خودرو را می‌توان برای انجام این تست مورد استفاده قرار داد.
قبل از انجام تست Performance باید یك سری آزمایشات و تست های دیگر بر روی موتور انجام شود.
این مراحل به شكل زیر است:
1) آدیت موتورها : ارزش‌یابی و بازبینی دوره‌ای از موتورها، در حقیقت انتخاب از بین موتورهای تولیدی و تأئید شده می‌باشد. پس از آزمون عملكرد جهت شناسایی میزان انطباق با تعاریف و مشخصات فنی موتور و كشف معایب احتمالی آن از جمله معایب قطعه – مونتاژ موتور – تست نهایی و اشكالات اپراتور می‌باشد.
2) HOT Test :
كنترل كلی موتورها البته در حالت روشن كه پس از مونتاژ موتور در انتهای خط تولید صورت می‌گیرد ( موتور باید بدون بار باشد)
در این تست ابتدا مدارهای آب، سوخت ، برق وگازهای خروجی از موتور را وصل می‌كنیم.
پس سطح روغن تزریقی به موتور را چك می‌كنیم وهواگیری از مدار آب را انجام می‌دهیم و اتصالات سوخت رسانی را برای جلوگیری از نشتی بنزین بررسی می‌كنیم.
موتور را روشن كرده و به دور 1750 rpm می رسانند. (فشار روغن موتور نباید در این حالت از 2.5 bar بیشتر شود) . برای مدتی كه موتور در دور 1750 rpm كار می‌كند شرایطش پایدار می گردد.
سپس دور موتور را به 2500 rpm می‌رسانیم. در این حالت میزان فشار روغن و دمای روغن را بدست بیاوریم. هم چنین از طریق كامپیوتر می‌توانیم دمای آب ورودی به موتور و دمای آب خروجی از رادیاتور را نیز اندازه بگیریم. در HOT Test علاوه بر این موارد باید صدای غیرعادی موتورها اعم از knock و ارتعاشات اضافی ونویزها و هم چنین حركت منظم موتور را مورد بررسی قرار می‌دهیم. سپس اتصالات مربوط به سیستم روغن موتور اعم از اتصال لوله روغن بر روی بلوك سیلندر-اتصال لوله گیج – اتصال فیلتر روغن – اتصال پیچ تخلیه روغن – اتصال كاسه نمد میل سوپاپ و اتصال كاسه نمد انتهای میل لنگ چك می‌شود.
هیچ گونه روغنی نباید در منیفولد هوا و اگزوز مشخص شود. هر گونه نشتی احتمالی روغن را در چهار طرف موتور بررسی می‌كنیم. حال نوبت به اتصالات مدار آب موتور است كه شامل بررسی لوله های آب اتصال لوله آب به بلوك سیلندر و سرسیلندر اتصال سه راهی آب – اتصال لوله هواگیری آب – اتصال مربوط به واحد ارسال كننده دمای آب و نسور دمای آب است و دسته آخر هم باید اتصالات مربوط به سیستم سوخت رسانی كه خیلی مهم است را چك كنیم.
مرحله بعدی
3) Running in
این تست كه در حقیقت تست آبندی موتور است و قبل از تست Performance انجام می‌شود. این تست دارای مراحل زیر است كه نشان داده شده است.
در ابتدا موتور در حالت بدون بار (یعنی دریچه تراتل كاملاً بسته ) در دور 1000rpm به مدت 30 دقیقه كار می‌كند .
بعد از این مرحله باید روغن موتور را به طور كامل عوض كنیم.
فایل ورد word مقاله power test
فهرست مطالب
عنوان پروژه 1
Power Test 1
استاد مربوطه : 1
Power Test 2
1) آدیت موتورها : 2
2) HOT Test : 2
3) Running in 4
4) Performance: 5
مراحل نصب موتور : 6
مراحل روشن كردن موتور 8
دمریت استاتیكی : 13
مراحل باز كردن موتور : 14
تاسیسات 16لینک کمکی