فایل ورد word شناسایی فرکانس های رادیو

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word شناسایی فرکانس های رادیو دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word شناسایی فرکانس های رادیو  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word شناسایی فرکانس های رادیو،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word شناسایی فرکانس های رادیو :

موضوع : فایل ورد word شناسایی فرکانس های رادیو


توضیح: این فایل به صورت ورد و آماده چاپ می باشد


RFID چیست ؟ شناسایی فركانس رادیو (RFID ) یك اصطلاح صفتی است كه برای اشاره به فناوری های استفاده می شود كه از امواج رادیو برای شناسایی اتوماتیك موارد خودی استفاده می كند رایج ترین روش شناسایی اشیاء با استفاده از R FID ، ابزاری به نام فرستنده خودكار صوتی یا جواب دهنده صوتی است . اطلاعات شناسایی روی یك تراشه ضبط شده و آنتن این اطلاعات را به خواننده ها می فرستد ، خواننده امواج رادیویی خارج شده از جواب دهنده صوتی R FID را به شكل ترجمه می كند كه بتواند ذخیره شده و در كامپیوتر هایی ارسال شود كه از آن استفاده می كند .
جواب دهنده عمدتا در دو طبقه بندی موجود هستند – فعال و غیر فعال – یك جواب دهنده غیر فعال RFID اطلاعات شناسایی را در خودش نمی ریزد – خواننده ها باید مدار جواب دهنده ها را روشن كنند به شكلی كه آنها بتوانند امواج رادیویی را با اطلاعات شناسایی خارج كنند – از طرف دیگر ، جواب دهنده های فعال با باتری خود مجهز شده اند تا مدار را تقویت كنند – آنها امواج شناسایی را در خود خارج كرده تا با خواننده ها ارتباط برقرار كنند .
برخی خواننده ها می توانند اطلاعات را روی این جواب دهنده ها هم بنویسند – این جواب دهنده ها با توانایی خوانش و نگارش برای كاربدهای متعدد سودمند هستند .
كاربردها
فناوری كاربردهای متعددی در ردیابی و امنیت شی دارد به كاربردها فقط توسط تخیل انسان محدود شده اند – مشهورترین كاربردها در مسیریابی محصول در زنجیره عرضه ، ردیابی امواج ، امنیت محصول ، امنیت كل دسترسی محدود شده به ساختمانها و شبكه ها ، ردیابی مواد خام و حركت قطعات در یك واحد تولید كننده و در كارتهای كوچك پرداخت است .
این فناوری بسیار قدیمی بوده و بالغ است و تنها هزینه و تولید جواب دهنده ها است كه به مقدار بسیار زیاد در سالهای اخیر كاهش یافته است – اقتصاد مقیاس هزینه این جواب دهنده ها را كاهش داده است به شكلی كه اكنون مشاغل R OI آنها را توجیه می كنند .
آیا ما باید یا نباید ؟
اینها برخی شرایط اندیشی به كارگیری یك راه حل هستند كه بتواند هوشمندانه از اطلاعات اضافه ارائه شده توسط فناوری R F استفاده كند .
- قابلیت دید پیشرفته در زنجیره عرضه ها
- سرمایه گذاری كم شده پول توسط كاهش موجودی اضافه
- تعداد كمتر سهام به دلیل كمبود ردیابی اطلاعات
- رضایت افزایش یافته مشتری با ارائه اطلاعات صحیح دسترسی به محصول
- طرحهای بهبود یافته دوباره تهیه كردن
راه حل های نوآورانه شاید در درك ارزش بیشتر این نوع سرمایه گذاری كمك كند.
“‌ آیا ما باید یا نباید ” پرسش واقعی نیست – یك عقیده خوب برای ؟ راه حل های ویژه برای شغل خودمان برای ماندن در لبه رقابتی خودمان است .
؟ واقعی حول پرسش های زیر قرار می گیرد
- شما چه زمانی باید فناوری را به كار بگیرید ؟
- چه راه حلی ارزش اصل را به مشاغل ویژه شما می آورد ؟
- توانایی های یك راه حل ویژه كدامند ؟
- آیا تغییر دادن برخی فرایند های مشاغل برای درك ارزش كامل هر راه حل مهم است ؟
و هر پرسش دیگر كه به نیازهای ویژه شما مرتبط باشد .
در برخی موارد ، خرد فروشان با تخفیف زیاد مثل وال مارت D OD اجباری كرده اند كه عرضه كنندگان با مجهزبه RFID باشند چالش حقیق در این موارد جستجوی راه هایی برای به دست آوردن “ ارزش ” از سرمایه گذاری شما با اعمال فشار برای فناوری است .
درست مثل هر راه حل دیگر فناوری ، بهبود فرایند های خودتان مهم است و كاهش ضایعات و سفارشی ساختن راه حل برای نیازهای ویژه خودتان هر راه حل نامربوط بردن مشاوره ویژه شغلی ( داخلی یا خارجی ) فوائد محد
شناسایی فركانس رادیو – نقشه مسیر - RFID
فایل ورد word شناسایی فرکانس های رادیو
فهرست مطالب
شناسایی فركانس رادیو – نقشه مسیر – RFID 1
كاربردها 2
آیا ما باید یا نباید ؟ 2
بخشهای متفاوت هر راه حل RFID 3
الف – میان افزار 4
ب – نرم افزار تركیب شركت 5
خدمات كنترل از راه دور 6
نقش منبع خارجی – یك سو ؟ 6
1-فروشندگان ساحل با شركای آمریكایی یا والدین 7
2-توسعه نرم افزار ساحل با منبع خارجی 7
3-مشاوره 8
مزایای حضور یك شریك ساحل هندی 8
نتیجه 8
RFID یك تصویر اشعه ایكس است – آزمایشگاه كامپیوتر دانشگاه كمبریج 9
چكیده 9
ماشین های هوشیار 10
ارائه تصویر دستگاه ها 12
دادن تصویر اشعه ایكس به ماشین ها 14
مدل خط مشی امنیتی R FID مالكیتی 17
مدل خط مشی امنیتی RFID مالكیتی 19
انگیزه هایی به سود و به ضرر مالكیت خصوصی 21
نتایج 23لینک کمکی