فایل ورد word سیستم های کنترلی کوره های گازی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word سیستم های کنترلی کوره های گازی دارای 34 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word سیستم های کنترلی کوره های گازی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word سیستم های کنترلی کوره های گازی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word سیستم های کنترلی کوره های گازی :

موضوع : فایل ورد word سیستم های کنترلی کوره های گازی


توضیح: این فایل به صورت ورد و آماده ی چاپ می باشد


سیستم های كنترلی كوره های گازی برای كوره های نفتی ، دو سوختی و گازی با ظرفیت های متوسط و زیاد . كوره های تنظیم كننده یا چند مرحله ای در عملكرد های تناوبی كه برای كنترل میزان عملكرد تعدیل كننده های هوا از فشار هوا استفاده می‌كنند.
كوره های گازی و سیستم های كنترلی آنها با توجه به ضوابط وسایل گازسوز و قابلیت های الكترومغناطیسی در زمینه های EN298 و CE مجاز مورد بررسی قرار گرفته اند .
LFL1 و این برگه های حاوی اطلاعات مربوط برای OEM هایی طراحی گردیده كه در محصولاتشان از سیستم های كنترلی كوره ها استفاده كرده اند .
به منظور رعایت مسائل امنیتی بهتر است كه هر 24 ساعت یك بار سیستم به صورت كنترل شده خاموش گردد .
كاربرد :
سیستم های كنترلی كوره های سری LFL1 برای كنترل و نظارت كوره های گازی با ظرفیت متوسط و بالایی طراحی شده اند كه یا از مدل كوره شعله ای می باشند و یا از مدل كوره پیلوت دار . معمولاً این كوره ها وسیستم ها به طور جهانی قابل استفاده بوده و می توانند در زمینه كوره های تنظیم كننده و یا چند مرحله ای نیز بكار روند ، همچنین می توان از آنها برای كوره های دوسوختی یا گرم كننده های هوای ثابت نیز استفاده نمود .
تنها تفاوت موجود بین سری 01 و 02 در مدت زمان اطمینان برای كوره های پیلوت‌دار می باشد كه از سوپاپ گاز پیلوت استفاده می‌نمایند .
برای كوره های جوی با ظرفیت بالا مدل LFL1.638 موجود می باشد .
برای كنترل كوره هایی با عملكرد متداول به اوراق اطلاعاتی 7785 در زمینه مدل LGK16 مراجعه نمائید .
طرح مكانیكی :
سیستم های كنترلی كوره ها ازمدل اتصال به برق می باشند . بدنه و پایه فولادی این وسیله از نوعی پلاستیك سیاه ضدحرارت و ضد شوك الكتریكی ساخته شده است .
نور اخطاردهنده ، لامپ نشان دهنده وجود مشكل و دكمه استارت دوباره سیستم (دكمه راه اندازی مجدد) در پنجره نمایش دهنده هر دستگاه جایسازی شده است . كنترل با یك فیوز متغیر و یك فیوز یدك كار می كند .
عملكرد ها بر طبق استانداردها
LFL1 دارای كلیه استانداردهای مربوطه می باشد ، بنابراین دارای امنیت بیشتری می‌‌باشد . به سرعت پس از زمان سوختن گازها تست های نوری فرعی یابنده دوباره آغاز می شوند . این بدان معنا می باشد كه سوپاپ سوخت كاملاً بسته نشده و یا سوپاپ باز می تواند به سرعت پس از سپری شدن این زمان سبب از كار افتادن دستگاه می شود . این‌آزمایش ها تنها با تكمیل زمان پیش از پاكسازی شروع كار بعدی سوزاننده به پایان می رسند .
- در طی هر مرحله شروع كار سوزاننده عملكرد مدار نظارت كننده هر گونه برافروختگی به طور خودكار مورد بررسی قرار می گیرد .
- در طی زمان پس از پاكسازی كنترل های آزادسازی سوخت مورد بررسی قرار می‌گیرد .
یك فیوز ساخته شده درونی در برابر استفاده بیش از حد از دستگاه از اتصالات كنترل كننده دستگاه حفاظت می كند .
موتورهای بادبزن با كشش متداولی تا 4A می تواند مستقیماً اتصال یابد .
نتایج كنترلی جداگانه برای محرك تعدیل كننده هوای باز یا بسته .
كنترل تعدیل كنند هوای بررسی شده به منظور اطمینان از پیش پاكسازی به همراه مقدار هوای جزئی .
موقعیت های بررسی شده : بسته یا MIN در هنگام شروع ، باز در ابتدا ،و MIN در هنگام تكمیل زمان پیش از پاكسازی . در صورتیكه محرك تعدیل كننده هوا را به موقعیت لازمه نرساند روند شروع كار سوزاننده متوقف خواهد شد .
تا زمانی كه دستگاه با كنترل و بررسی لازمه خاموش نشود تست عملكردی فشار هوا قبل از شروع كار صورت خواهد پذیرفت و از زمان شروع كار میزان فشار هوا قبل از زمان پاكسازی موردبررسی قرار می گیرد .
نتایج كنترلی جداگانه برای یك سوپاپ پیلوت گاز كه پس از پایان دومین زمان اطمینان بسته می شود . دو نتیجه كنترلی برای دومین مرحله برونداد و یا در صورت نیاز سومین مرحله برونداد .
با كنترل های كوره سری 01 و افروختگی در حال گسترش ، افزایش زمان اطمینان از 5/2 به 5 ثانیه از طریق اندازه گیری خیلی ساده امكان پذیر نمی باشد . فراهم سازی زمان اطمینان طولانی تر بستگی به قوانین امنیتی داخلی دارد .
هنگامی كه كنترل میزان كار فعال می شود نتایج كنترل برای محرك تعدیل كننده هوا به طور گالوانیكی از بخش كنترل دستگاه جدا می شوند .
تجهیزات اتصالی برای وسیله هشدار دهنده از كار افتادگی دستگاه‌. روشن نمودن دوباره آن از راه دور و خاموش كردن اضطراری از راه دور .

فایل ورد word سیستم های کنترلی کوره های گازی
فهرست مطالب
عملكرد ها بر طبق استانداردها 3
تنظیم كردن محل مدار در پایه 6
پایه فولادی 6
اتصال سوپاپ های سوخت با كوره های پیلوت از كار افتاده 9
راهنمای كل اوراق اطلاعاتی 9
مطالبی در زمینه روند برنامه نمودار سلسله مراتب 11
زمان پیش از پاكسازی با تعدیل كننده هوای كاملاً باز 14
برنامه كنترلی تحت شرایط بروز هر گونه نقص 20
نشانگر از كار افتادن سیستم 21
نمونه های اتصال 22
كوره شعله ای دو مرحله ای 23
اطلاعات فنی 24
سفارش 27
راهنمای زمانها 27لینک کمکی